Ordre / Kundservice

+47 23 96 31 00
post@cwlundberg.com

100762

Bengt Mossing
+47 23 96 31 00

Oddbjørn Mortvedt
+47 90 48 19 14

Mikael Berg

Teknisk support & Projektering

Tel: 0250 - 55 25 77
Mail: projektering@cwlundberg.com

Bengt Höglund

Anders Kuparinen

Joakim Thorman

Column


Thomas Lundberg
VD
thomas.lundberg@cwlundberg.com

Petter Arlehed
Försäljnings- och marknadschef
petter.arlehed@cwlundberg.com

Pia Frisk
Ekonomichef
pia.frisk@cwlundberg.com

Ellinor Wickström
Hållbarhet och kvalitetschef
ellinor.wickstrom@cwlundberg.com

Anders Jansson
Inköpschef och systemansvarig
anders.jansson@cwlundberg.com

Ida Nyman
Marknadskoordinator
ida.nyman@cwlundberg.com